poaplz@volny.cz
+420 377 423 217
Rozpis maturit

Rozpis maturitních zkoušek - jarní termín 2017

Pondělí 22. 5. 2017

  příprava ČJL příprava AJ příprava EKO příprava ÚČE
Šefránková K. 8.00 8.20 9.00 9.20 10.00 10.15 10.45 11.00
Čechurová Tereza 8.20 8.40 9.20 9.40 10.15 10.30 11.00 11.15
Čechová Sára 8.40 9.00 9.40 10.00 10.30 10.45 11.15 11.30
 
porada: 11. 50 - 12. 00
vyhlášení výsledků: 12. 00
přestávka: 12. 00 - 13. 00

 

  příprava AJ příprava ČJ příprava EKO příprava ÚČE
Sadílek Erik 13.00 13.20 14.00 14.20 15.00 15.15 15.45 16.00
Samková Sára 13.20 13.40 14.20 14.40 15.15 15.30 16.15 16.30
Šerý Jan 13.40 14.00 14.40 15.00 15.30 15.45 16.30 16.45
 
porada: 16. 50 - 17. 00
vyhlášení výsledků: 17. 00

 

Úterý 23. 5. 2017 

  příprava ČJL příprava ANJ příprava EKO příprava ÚČE
Taušová Petra 8.00 8.25 9.10 9.35 10.20 10.40 11.15 11.35
Ulčová Karolína 8.25 8.50 9.35 10.00 10.40 11.00 11.35 11.55
Škrábková Valerie 8.50 9.10 10.00 10.20 11.00 11.15 11.55 12.10
 
porada: 12. 30 - 12. 40
vyhlášení výsledků: 12. 45
přestávka: 12. 45 - 13. 30

 

  příprava ANJ příprava ČJL příprava EKO příprava ÚČE
Burianová D. 13.30 13.50 14.20 14.40 15.20 15.35 16.05 16.20
Gabrielová Věra 13.50 14.00 14.40 15.00 15.35 15.50 16.20 16.35
Jonášová Martina 14.00 14.20 15.00 15.20 15.50 16.05 16.35 16.50
 
porada: 17. 10 - 17. 15
vyhlášení výsledků: 17. 15

 

Středa 24. 5. 2017

  příprava ČJL příprava EKO příprava ÚČE příprava ANJ
Holzäpfel Jiří 8.00 8.20 9.00 9.15 9.45 10.00 10.30 10.50
Kaldová Anna 8.20 8.40 9.15 9.30 10.00 10.15 10.50 11.10
Nováková Marie 8.40 9.00 9.30 9.45 10.15 10.30 11.10 11.30
 
porada: 12. 00 - 12. 10
vyhlášení výsledků: 12. 10
přestávka: 12. 10 - 13. 00
 
  příprava ANJ příprava ČJL příprava EKO příprava ÚČE
Lamrová Petra 13.00 13.20 14.00 14.20 14.55 15.10 15.40 15.45
Elsnic Petr 13.20 13.40            
 
porada: 16. 05 - 16. 10
vyhlášení výsledků: 16. 10

 

Čtvrtek 25. 5. 2017

  příprava ČJL přípava NEJ příprava EKO příprava ÚČE
Škoríková K. 8.00 8.20 9.20 9.40 10.40 10.55 11.40 11.55
Kolimárová Petra 8.20 8.40 9.40 10.00 10.55 11.10 11.55 12.10
Pojarová Jitka 8.40 9.00 10.00 10.20 11.10 11.25 12.10 12.25
Svobodová Nikola 9.00 9.20 10.20 10.40 11.25 11.40 12.25 12.40
 
porada: 13. 00 - 13. 10 
vyhlášení výsledků: 13. 10
přestávka: 13. 10 - 14. 10
 
  příprava ČJL příprava EKO příprava RUJ příprava ÚČE
Ryšavá Ivana 14.10  14.30 15. 10 15.25 15.55 16.15 16.50 17.05
Cirok Miroslav 14.30 14.50 15.25 15.40     16.20 16.35
Jandík Miroslav     14.55 15.10        
 
porada: 17. 25 - 17. 35
vyhlášení výsledků: 17. 35